Наша команда:

Мінчук Андрій Анатолійович

Мінчук Андрій Анатолійович

завідувач відділенням
Дембрович Василь Теодозійович

Дембрович Василь Теодозійович

лікар-ординатор
Орлова Юлія Романівна

Орлова Юлія Романівна

лікар-ординатор
Гарматій Павло Петрович

Гарматій Павло Петрович

лікар-ординатор
Чорна Наталя Ярославівна

Чорна Наталя Ярославівна

лікар-ординатор
Василик Олеся Михайлівна

Василик Олеся Михайлівна

лікар-ординатор

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії функціонує з квітня 1990 року і надає допомогу пацієнтам, які потребують інтенсивної терапії при будь- яких захворюваннях та анестезіологічного забезпечення планових та ургентних оперативних втручань в лікарні, співпрацює з відомчими службами та ЛПЗ всіх профілів, які знаходяться на території Тернопільської області.

На 6 ліжках, що розгорнуті в складі відділення, в середньому за рік, отримують кваліфіковану медичну допомогу біля 600 хворих різного профілю, з більш як чотирьохстами критичними станами, захворюваннями та патологічними синдромами, з середньою тривалістю лікування 2.5 дні . У середньому за рік відділенням проводиться 1000 планових та ургентних загальних та регіонарних знеболювань різних видів.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії надається невідкладна медична допомога з різноманітними патологіями:

  • Серцево-судинна недостатність;
  • Дихальна недостатність;
  • Печінково-ниркова недостатність;
  • Мозкова патологія;
  • Різними видами отруєнь та інтоксикацій;
  • Політравмами та опіками.

У складі відділення функціонує експрес-лабораторія, обладнана сучасними аналізаторами.

Пацієнтам ВАІТ проводяться пункції та катетеризації периферичних та центральних вен з подальшим вимірюванням центрального венозного тиску (ЦВТ), тромболітична терапія при ішемічному інсульті, електроімпульсна терапія при порушеннях серцевого ритму, дезінтоксикаційна терапія, застосовуються сучасні методики лабораторних досліджень, впроваджуються новітні методи інтенсивної терапії.

Для діагностики, лікування та спостереження за хворими з серцево-судинною патологією у відділенні використовується електрокардіограф (ЕКГ), дефібрилятор та приліжкові монітори пацієнта для спостереження за хворим

При гострих коронарних синдромах проводиться тромболізисна терапія та електроімпульсна терапя при атріо-вентрикулярній блокаді серця. При необхідності за допомогою спеціальної апаратури проводиться передача кардіограм в кардіологічне відділення Тернопільської університетської лікарні.

Хворим з дихальною недостатністю проводяться бронхоскопії, пункції та дренування плевральної порожнини, інгаляції за допомогою небулайзера, а також оксигенотерапія. При необхідності проводиться короткочасна та довготривала інвазивна та неінвазивна штучна вентиляція легень апаратами ШВЛ “ Бриз“, “Carina”.

Відділення забезпечене централізованою подачею кисню із зволожувачами та дозаторами. Окрім цього у відділенні є концентратор кисню.

При лікуванні хворих з мозковою патологією також використовується тромболізисна терапія.

Для догляду за важкохворими відділення забезпечене протипролежневими матрацами.

Для дозованої подачі медичних препаратів у відділенні є шприцевий насос.

При лікуванні післяопераційних хворих широко використовується антибактеріальна терапія та селективна деконтамінація для попередженні госпітальної пневмонії.

Під час надання анестезіологічного забезпечення застосовуються сучасні методики регіонарного знеболення та моніторингу. Лікарями відділення проводиться знеболення пологів.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії працюють досвідчені та висококваліфіковані лікарі

Справжніми помічниками лікарям в наданні невідкладної медичної допомоги хворим є середній медичний персонал, який виконує лікарські призначення, проводить різноманітні маніпуляції, забезпечує цілодобовий нагляд за хворими) та проведення різних видів знеболення

Належний санітарний стан у відділенні підтримується завдяки молодшому медперсоналу.

Фотогалерея: